Čo JE tatova?

TATOVA je exkluzívna značka ovocných destilátov Pálenice u Tatka, nachádzajúcej sa v hraniciach krásneho kraja medzi Slovenskou a Českou republikou v meste Holíč. Prinášame moderný postup práce a technológie do tradičného remesla výroby destilátov, aby sme uspokojili očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

tatova ovocny strom

aká je tatova?

Čistý vzhľad, skvelá chuť s exkluzívnym dizajnom fľaše poteší každého zákazníka. Pripravujeme tiež darčekové balenia s destilátmi pre firmy, ktoré môžu venovať svojim partnerom alebo zamestnancom.

TATOVA je prvotriedny produkt na oslavu života s blízkymi alebo s ľuďmi, ktorých chcete potešiť.

tatova destilacne kolony

PoCtivá RODINNÁ práca

Naše destiláty sú vyrobené z 100% ovocia bez akýchkoľvek ďalších prísad. Zameriavame sa na výber kvalitného, zdravého ovocia pre výrobu našich destilátov od lokálnych pestovateľov. Preto sú naše destiláty jedinečné chuťou a vôňou. Všetky destiláty sú pálené našou majsterkou destilácie a prirodzene odležané aspoň 12 mesiacov. Naša produkcia zahŕňa destiláty z tradičného ovocia, ako sú slivka, jablko, marhuľa, hruška,  ale aj špeciálne edície, ako dula, mandarinka, čučoriedka, pivo Urpiner.

tatova jablkovica objem 0.5l s pozadim

TATOVA JABLKOVICA

TATOVA jablkovica je exkluzívny destilát s jemnou vôňou sladkých jabĺk a lahodnou čerstvou ovocnou chuťou. Zrkadlí v sebe najlepšie vlastnosti slovenských a českých jabĺk v jej chuťových charakteristikách, čo sa prejavuje vo výraznej aróme a sladkom podtóne. Táto jablkovica je vhodná na akúkoľvek príležitosť. Správne vybrané druhy jabĺk spolu vytvárajú skutočnú harmóniu chutí. Jemná, súčasne sladká chuť je veľmi príjemná a preto sa odporúča podávať ako prvý destilát pri degustácii. Vďaka svojej výnimočnej chuti je ideálnym aperitívom.

VIAC INFO

OBSAH ALKOHOLU: 48%
OBJEM: 500 ml

Kúpiť v malom!
tatova pivovica objem 0.5l s pozadim

TATOVA PIVOVICA

Pivovica Urpiner je vzácny skvost medzi slovenskými destilátmi. Jej vynikajúca kvalita sa prejavuje v plnom a lahodnom zážitku s jemnými tónmi karamelu a sladkosti. Vo vôni je výrazná a príjemná, zdôrazňujúca charakteristickú vôňu piva. Tento unikátny pivný destilát zručne kombinuje sladovú a chmeľovú chuť so strednou až silnou horkosťou. Výrazná farba a príjemný pocit, ktorý zanecháva v hrdle, dopĺňajú bohatý charakter tohto silného piva. Pivovica je vyrobená z kvalitnej vody, slovenského jačmenného sladu a chmeľu.

VIAC INFO

OBSAH ALKOHOLU: 48%
OBJEM: 500 ml

Kúpiť v malom!
tatova slivovica objem 0.5l s pozadim

TATOVA SLIVOVICA

TATOVA Slivovica je slovenská destilovaná pálenka s dlhoročnou tradíciou výroby. Tento destilát je známy svojou kvalitou a poctivou výrobou. Slivovica TATOVA sa vyznačuje typickou slivkovou arómou a kvetnatou vôňou, ktoré sú charakteristické pre pravý slivkový destilát. Je to pálenka s jemnou mandľovo-muškátovou chuťou a vôňou, ktorá dodáva sladký a nasladlý charakter nápoju. TATOVA Slivovica je vyrobená z vybraných najlepších odrôd sliviek, čo prispieva k jej hladkej, vyváženej a lahodnej chuti.

VIAC INFO

OBSAH ALKOHOLU: 50%
OBJEM: 500 ml

Kúpiť v malom!
tatova hruskovica objem 0.5l s pozadim

TATOVA HRUŠKOVICA

TATOVA Hruškovica je cenný poklad medzi slovenskými destilátmi. Je vyrobená z hrušiek Williams, ktoré dodávajú destilátu dlhotrvajúcu chuť hrušky. Pri výrobe sa používa iba najkvalitnejšie ovocie z moravských sadov a žitného ostrova.

VIAC INFO

OBSAH ALKOHOLU: 48%
OBJEM: 500 ml

Kúpiť v malom!
tatova mandarinkovica objem 0.5l s pozadim

TATOVA MANDARINKOVICA

TATOVA mandarinkovica je unikátny poklad medzi slovenskými destilátmi. Pri výrobe tohto špeciálu sa každý kus ovocia ručne triedi a spracováva, aby sme mohli zaručiť jedinečný zážitok v chuti a vôni, ktorý nie je bežný pre destiláty z ovocia typického pre naše klimatické podmienky. Dlhá doba zrenia – až 12 mesiacov – prispieva k dosiahnutiu harmonického

VIAC INFO

OBSAH ALKOHOLU: 48%
OBJEM: 500 ml

Kúpiť v malom!
tatova marhulovica objem 0.5l s pozadim

TATOVA MARHUĽOVICA

TATOVA Marhulovica je vzácny poklad medzi slovenskými pálenkami. Jej kvalitu zaručuje výber zrelých marhúľ, ktoré zachytávajú letné slnko, dážď, vlhké noci a horúce dni. Tento autentický slovenský destilát je vyrobený z dôkladne zozbieraných slovenských a českých marhúľ. Jedinečná chuť sladkých marhúľ s príchuťou skorých kvetov vytvára ideálne podmienky pre výrobu destilátu, ktorý poteší každého.

VIAC INFO

OBSAH ALKOHOLU: 48%
OBJEM: 500 ml

Kúpiť v malom!
tatova dulovica objem 0.5l s pozadim

TATOVA DULOVICA

TATOVA Dulovica je vzácny poklad medzi slovenskými destilátmi. Jej výnimočná aróma prináša eleganciu spolu s jemnými citrusovými tónmi, ktoré potešia skutočných gurmánov. Jej chuť sa otvára s typickou trpkou kyslosťou, ktorá postupne prechádza do bohatého spojenia džemu a kompótu, s náznakmi škorice a sladkého drievka. Jej textúra je jemná a, v závislosti od zrelosti, až hodvábna.

VIAC INFO

OBSAH ALKOHOLU: 48%
OBJEM: 500 ml

Kúpiť v malom!
cucoriedkovica

TATOVA ČUČORIEDKOVICA

TATOVA Čučoriedkovica je exkluzívny destilát vyrobený z čučoriedok, ktorý patrí medzi najvzácnejšie ovocné destiláty. Tento výnimočný destilát sa vyrába s obrovskou starostlivosťou a zápasi s výzvami od ručného zberu plodov až po technológiu výroby a dozrievania. Tento destilát je preto skutočným skvostom a ideálnym darčekom pre tých, ktorí ocenia výnimočnosť.

VIAC INFO

OBSAH ALKOHOLU: 48%
OBJEM: 500 ml

Kúpiť v malom!
tatova darcekove balenie set destilatov objem 0.2l

DARČEKOVÝ SET

Každá kvapka v našich darčekových fľaštičkách destilátov je starostlivo vyrobená s najvyššou starostlivosťou a zameraním na vynikajúci zážitok. Vychutnajte si bohatú a hlbokú arómu, ktorá vám otvorí dvere k svetu prvotriednych destilátov našej výroby.

Set podľa vašich preferencií si môžete navoliť ľubovoľne podľa vašich preferencií

VIAC INFO

OBJEM: 3x200ml

vytvoriť kombináciu